KONST / Litografier / Färglitografi 12611114

nr 1261 1114

Marc Chagall

(1887-1985), Frankrike

Färglitografi, Signerad i tryckplåt, kvinna. Motivet: 31x23

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 17 juni 2019
kl 19:59:05

Marc Chagall

Läs mer om Marc Chagall